Pompa ciepła
Ekologiczny dom i energooszczedne ogrzewanie

Architektura 21szego wieku : AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Nursey z zoo w Chile, winiarnia w Argentynie i trzy naprawdę niesamowite domy w Indiach, Portugalii i Singapurze.
Tylko kilka wybranych projektów, które mogłeś przegapić w zeszłym tygodniu.
Sprawdź je po przerwie.
Cliff House / Khosla Associates Dom znajduje się w Chowara, wiosce rybackiej, 30 minut od Thiruvananthapuram, w Kerali w południowych Indiach.
Umieszczony na wysokości 200 stóp nad rozległym pasmem zieleni wzdłuż wybrzeża Morza Arabskiego, na skraju urwiska, jego najbardziej widoczną cechą jest asymetryczny pochyły dach ustawiony na liściach plantacji orzecha kokosowego.
Wychodząc z ciepłej morskiej bryzy, dom zajmuje powierzchnię 1397 mkw.
(Czytaj dalej.) Dom Senra / Manuel Ribeiro Wpisany w charakterystyczny charakter Minho, Senra s House to żywy przykład wiejskiego dziedzictwa wiejskiego w Portugalii.
Faktyczna jednopłciowa rezydencja.
wykonane wyłącznie z trzech materiałów: drewna, kamienia i ceramiki – to projekt podpisany przez portugalskiego architekta Manuela Ribeiro, opracowany w tej samej dziedzinie produkcji rolnej, gdzie wcześniej istniały domy, sądy, młyn i piwnica z winem (czytaj więcej.
) Zoo Nursery / Carre.
O Sartori Arquitectos Santiago Metropolitan Park zajmuje powierzchnię 722 ha.
na wzgórzu San Cristobal.
W parku o powierzchni 5,6 ha.
Zoo zostało założone w 1925 roku.
Ten historyczny stan wiąże się z pewną złożonością: trudności miejsca dla zwierząt są przeciwstawne cnocie w ich lokalizacji, blisko miasta na zboczu o silnym naturalnym charakterze i otwartym widoku Santiago ( czytaj dalej.) Navarro Correas Winiarnia / rufa Arquitectos Branża winiarska wzbudza podziw.
Z jednej strony proces ten jest konceptualnie prosty, z wielowiekową tradycją, ale dziś osiąga zadziwiające poziomy wyrafinowania, zwracając uwagę nawet na najmniejsze detale.
Z drugiej strony jest to działanie, które łączy w sobie pasję wymaganą przez tradycje rzemieślnicze, z doskonałością i profesjonalizmem wymaganym przez działalność przemysłową (czytaj więcej.).
Fish House / Guz Architects Ten nowoczesny tropikalny bungalow zawiera istotę życia w gorącym i wilgotny klimat Singapuru poprzez tworzenie otwartych przestrzeni, które zachęcają do naturalnej wentylacji i oferują widoki mieszkańców na ocean.
Główną koncepcją projektu jest stworzenie domu, który ma ścisły związek z naturą, a to dzięki kąpielom łączącym dom z krajobrazem i ostatecznie wizualnym połączeniom z morzem (czytaj dalej.)
[więcej w: mrówka gniezno, mrówka goleniów, urząd pracy lidzbark warmiński oferty pracy ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: mrówka gniezno mrówka goleniów urząd pracy lidzbark warmiński oferty pracy