Pompa ciepła
Ekologiczny dom i energooszczedne ogrzewanie

Architektura 21szego wieku : AD Round Up Special: Niemcy vs. Hiszpania

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Drugi półfinał Mistrzostw Świata RPA rozpoczął się.
Niemcy i Hiszpania walczą o zwycięstwo w Holandii w niedzielę.
Zdecydowaliśmy się więc wybrać kilka niesamowitych projektów z obu stron, aby zdać sobie sprawę, że tak jak w piłce nożnej, oba kraje mają doskonałe zespoły.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Haus M / Titus Bernhard Architekci Charakterystyczną cechą nieruchomości jest jej północne zbocze, które musi zostać pokonane na dwóch kondygnacjach, aby osiągnąć prawie płaski poziom ogrodu.
To prowadzi do motywu przewodniego domu, który wije się po zboczu, z kamienną fasadą, która jest odpowiednikiem ultracienkich Ram fasady (czytaj dalej.) Pitch House / I.
Aqui Carnicero Dom znajduje się w mała dzielnica na zachodnich rubieżach Madrytu w miejscu zwanym.
los Pe.
ascales ., co oznacza coś równie wspaniałego jak kamienie.
Działka charakteryzuje się dużym nachyleniem zorientowanym na południe i posiada dwie wielkie granitowe skały częściowo pokryte mchem.
Struktura domu na poziomie funkcjonalnym jako formalnym jest doskonale wyjaśniona w sekcji.
Poziom podziemny służy do rozwiązania konfliktu ze zboczem terenu (czytaj więcej.) Forestview House / Atelier st W jednolitym, od kwiecistych preofrod i upraw ostemplowanej dzielnicy mieszkalnej, wyraźnie uformowana objętość wydziela odpoczynek i obecność.
Wszystkie uprawy i nawisy zostały zrzeczone.
Garaż został w sposób nieuciążliwy zintegrowany z rzeźbą budowlaną.
Prostokątny i wąski korpus konstrukcji jest cięty na parterze i jest wygięty.
To nacięcie tworzy chroniony, zadaszony obszar wejściowy i oddziela jednocześnie wewnętrzne obszary funkcjonalne w jego punktach zagięcia (czytaj więcej.) Muzeum pamięci: Alberto Campo Baeza Chcemy zrobić.
Najpiękniejszy budynek .
dla Museo de al Memoria de Andalucía (Andalusia.
s Museum of Memory) w Granadzie.
MA.
Muzeum, które chce przekazać całą historię Andaluzji.
Już w czasach rzymskich Strabon opisał mieszkańców Andaluzji jako najbardziej kultywowanych z Iberyjczyków, którzy mają prawa w wersie.
(czytaj więcej.) Biblioteka na wolnym powietrzu / KARO Architekten Biblioteka plenerowa, którą założyliśmy w 2005 r.
w opuszczonym centrum dzielnicy w Niemczech Wschodnich, rozpoczęła się od interwencji publicznej, wykorzystując skrzynie z piwem jako materiał budowlany: Na odłogowym miejscu dawnego Biblioteka dzielnicowa Model 1: możliwej biblioteki Open-Air został zbudowany na dwa dni, a półki zostały wypełnione darowiznami książek (czytaj dalej.) Kościół parafialny Santa Monica / Vicens & Ramos Generujący pomysł Projekt polegał na umieszczeniu w obrębie zamieszania otaczającego środowiska miejskiego budynku, który byłby kamieniem milowym i stałby się ciągłym świadectwem duchowej funkcji wytworzonej w jego wnętrzu i który musi koniecznie rozprzestrzeniać się i zamanifestować na stałe do pobliskich medium miejskie (czytaj więcej.) Dupli Casa / J.
Mayer H.
Architekci Geometria budynku opiera się na śladzie domu, który wcześniej znajdował się na miejscu.
Pierwotnie zbudowany w 1984 roku i z wieloma rozszerzeniami i modyfikacjami od tego czasu, nowy budynek odzwierciedla archeologię rodziny .
przez powielanie i rotację.
Podniesiony, tworzy pół-publiczną przestrzeń na poziomie gruntu pomiędzy dwiema warstwami dyskrecji (czytaj więcej.) Hemeroscopium House / Ensamble Studio Dla Greka, Hemeroscopium jest miejscem, w którym zachodzi słońce.
Aluzja do miejsca, które istnieje tylko w naszym umyśle, w naszych zmysłach, które ciągle się zmienia i zmienia, ale mimo to jest realne.
Jest on ograniczony przez odniesienia horyzontu, przez fizyczne granice, określone przez światło, i dzieje się to w czasie.
Pułapki domu Hemeroscopium, przestrzeń domowa i odległy horyzont (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: mrówka wschowa, granit cena za m2, wykres haigha ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: granit cena za m2 mrówka wschowa wykres haigha