Pompa ciepła
Ekologiczny dom i energooszczedne ogrzewanie

Architektura i nowoczesne budownictwo – Huntington Urban Farm / Tim Stephens

Posted in Uncategorized  by admin
July 10th, 2019

Tim Stephens, nowozelandzki architekt Tim Stephens, podzielił się z nami swoim projektem Huntington Urban Farm.
Farma odpowiada na brak poparcia dla zrównoważonej praktyki uprawy i pielęgnowania własnego źródła żywności, ważnej kwestii, którą Stephens uważa za coraz bardziej rozpowszechnioną wraz ze wzrostem populacji.
Gospodarstwo zapewnia wygodny dostęp do zindywidualizowanych działek, na których użytkownicy mogą produkować własne produkty spożywcze w samym środku miasta.
Projekt Urban Farm, położony w pobliżu miejskiej biblioteki publicznej, kościoła i przedszkola, składa się z nadających się do uprawy działek o różnych rozmiarach, dopasowanych do indywidualnych użytkowników / małych rodzin.
.
Zapewniając te działki rolnicze, które mogą być wykorzystywane przez społeczność, obręb stanie się centrum aktywności społecznej i interakcji, czegoś, czego bardzo brakuje w wielu istniejących społecznościach.
wyjaśnił Stephens.
Plan strony .
Tim Stephens Ta farma jest postrzegana jako model, który można zintegrować z istniejącymi społecznościami na innych stronach w różnych miastach na Long Island.
W ramach tej konkretnej konstrukcji farma obejmuje kręte ścieżki i zmieniające się poziomy, aby zapewnić poczucie przygody i odkrycia podczas przemieszczania się przez obręb.
Stephens postrzega ten projekt jako promujący interakcje społeczne, zwłaszcza ze swoimi zbieżnymi ścieżkami, które mogą prowadzić użytkowników do wzajemnego przenikania podczas spaceru po ogrodzie.
.
Tim Stephens Farma miejska w Huntington ma utorować drogę do nowego myślenia w kategoriach wzajemnego oddziaływania społeczności i tego, jak można osiągnąć wspólną, produktywną więź dzięki zrównoważonym praktykom.
dodał Stephens.
[przypisy: mrowka gniezno, program do wizualizacji elewacji, mrówka gniewkowo ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: mrówka gniewkowo program do wizualizacji elewacji węzeł cieplny dwufunkcyjny