Pompa ciepła
Ekologiczny dom i energooszczedne ogrzewanie

Budownictwo i architektura : Aktualizacja: Shanghai Apple Store / Bohlin Cywinski Jackson przez Roya Zipsteina

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Roy Zipstein Jak pisaliśmy wcześniej w zeszłym tygodniu, najnowszy sklep Apple a Bohlin a Cywinski Jacksona (i pierwszy w Chinach!) Został otwarty 10 lipca.
Przez ostatnie pięć lat fotograf Roy Zipstein dokumentował sklepy, podróżował do Ameryki, Europy , Azji, a nawet Australii, aby podkreślić kunszt eleganckich struktur.
Podobnie do tego, w jaki sposób pewien architekt musi przejawiać filozofię estetyczną i technologiczną Apple a w formie zbudowanej, potrzebny jest pewien rodzaj fotografa, aby uchwycić tę istotę na filmie.
Zipstein skomentował za pośrednictwem Bernsteina i Andriulli, Sklepy Apple są tak pięknie zaprojektowane, wewnątrz i na zewnątrz.
Interesujące było to, że proces projektowania ewoluował w ciągu ostatnich kilku lat, dzięki zastosowaniu różnych materiałów, takich jak szkło, stal nierdzewna i kamień, oraz ewoluującej interpretacji wnętrza.
Posiadanie architektów obecnych na niektórych z tych pędów i możliwość wymiany myśli z nimi to dodatkowa premia dla mnie..
Cieszymy się, że możemy udostępniać najnowsze zdjęcia Zipsteina z Szanghaju! I pamiętaj, aby zobaczyć nasz poprzedni zestaw zdjęć dzięki użytkownikowi Flickera Lesh51.
Po obejrzeniu zdjęć, który sklep wolisz.
The New York Cube czy Shanghai Cylinder.
.
Roy Zipstein.
Roy Zipstein.
Roy Zipstein.
Roy Zipstein.
Roy Zipstein
[podobne: granit cena za m2, urząd pracy lidzbark warmiński oferty pracy, przelicznik m2 na m3 ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: granit cena za m2 przelicznik m2 na m3 urząd pracy lidzbark warmiński oferty pracy