Pompa ciepła
Ekologiczny dom i energooszczedne ogrzewanie

Budownictwo wczoraj i dzis : Nauka z Kopenhagi

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Wszyscy wiemy, w jaki sposób szkodliwe emisje do pojazdów występują w środowisku, a w przeszłości przedstawialiśmy różne pomysły na wyeliminowanie zależności od samochodu (takie jak Kolelinia Martina Angelova), ale czasami ich pomysły są właśnie takie.
pomysły.
Trudno dostrzec, w jaki sposób pomysły na temat miasta, w którym rowery są główną formą obiegu, mogą faktycznie stać się rzeczywistością.
Następnie przyjeżdża Kopenhaga.
Obejrzyj ten film, który znaleźliśmy na StreetFilms o szalonym systemie rowerów miejskich i jest doskonałym dowodem na to, że możemy zmienić nasze podejście i być na drodze do stania się bardziej zielonym w krótkim czasie.
Podczas gdy rodzaj życia miasta przedstawionego w filmie może wydawać się nam obcy, nie jest on daleko posunięty.
Jeśli wykorzystamy Kopenhagę jako model, nowe projekty urbanistyczne mogą skupić się na wprowadzeniu bardziej przyjaznych dla rowerzystów systemów, które całkowicie zmienią nasze postrzeganie.
Ulicy..
Jeśli nasze wizje ilustrują znaczenie dobrze zaprojektowanego i opracowanego komponentu rowerowego, planiści miejscy szybko podążą za jego przykładem, a kolejne miasta na całym świecie zdecydują się na bardziej ekologiczne metody transportu.
[hasła pokrewne: program do wizualizacji elewacji, granit cena za m2, przelicznik m2 na m3 ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: granit cena za m2 program do wizualizacji elewacji przelicznik m2 na m3