Pompa ciepła
Ekologiczny dom i energooszczedne ogrzewanie

Budownictwo wczoraj i dzis : Przedstawiamy żywą architekturę

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Przy wszystkich projektach, które tworzymy, staje się drugą naturą, aby wyobrazić sobie, że zajmujesz tę przestrzeń, jeśli nie tylko krytykuje się jej sukces, ale także wyobrażasz sobie, jak by to było żyć.
Ale co by było, gdyby zamiast śnić o życiu w pewnym miejscu zamieszkania zaprojektowanym przez twojego ulubionego architekta, mógłbyś spędzić tydzień lub dwa w domu zaprojektowanym przez Petera Zumthora, JVA, a nawet MVRDV.
Living Architecture, nowa organizacja non-profit, oferuje możliwość wynajęcia domów w różnych częściach Wielkiej Brytanii na wakacje zaczynające się od 20 .
za osobę za noc.
Dążymy do tego, aby wprowadzić Cię w najlepszą współczesną architekturę, a także do pielęgnowania wyjątkowych i przyjemnych wakacji.
wyjaśnił organizację.
Mając na celu zmianę sposobu postrzegania brytyjskiej architektury, organizacja dokonała renowacji różnych nieruchomości, a następnie wynajęła domy, aby dać szansę prawdziwego przeżycia przestrzeni architektonicznej, a nie tylko ją mijać.
Chcieliśmy pozwolić ludziom doświadczyć, jak to jest żyć, jeść i spać w przestrzeni zaprojektowanej przez wybitną praktykę architektoniczną.
Chociaż są przykłady wielkich współczesnych budynków w Wielkiej Brytanii, zazwyczaj znajdują się one w miejscach, przez które przechodzą (np.
Lotniska, muzea, biura), a kilka nowoczesnych domów, które istnieją, prawie wszystkie znajdują się w prywatnych rękach i nie można ich odwiedzić.
dodano organizację.
Przez cały tydzień będziemy udostępniać Ci więcej informacji o domach.
Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii lub prawdopodobnie przejeżdżasz jesienią, mamy nadzieję, że dostaniesz możliwość spędzenia kilku dni w jednym z tych domów.
[przypisy: patrz jak to rozpalam, kaplica braci klaus, mrówka goleniów godziny otwarcia ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kaplica braci klaus mrówka goleniów godziny otwarcia patrz jak to rozpalam