Pompa ciepła
Ekologiczny dom i energooszczedne ogrzewanie

Budownictwo wczoraj i dzis : UAP + Ned Kahn do tworzenia kompozycji kinetycznych na lotnisku w Brisbane

Posted in Uncategorized  by admin
July 6th, 2019

Międzynarodowe studio projektowe Urban Art Projects (UAP) ogłosiło współpracę z artystą Nedem Kahnem i Brisbane Airport Corporation (BAC) w celu przekształcenia krótkoterminowego parkingu wielopoziomowego Brisbane do ośmiokondygnacyjnego kinetycznego projektu sztuki publicznej.
Kahn, który opracował międzynarodowe obserwacje dla swoich prac, które wykorzystują naturalne elementy, takie jak wiatr i światło, będzie współpracował z zespołem projektowym UAP i BAC, aby stworzyć kinetyczną fasadę o powierzchni 5000 m.
dla nowego krótkoterminowego samochodu krajowego park.
Więcej informacji, zdjęć i wideo pokazujące efekt, który zostanie utworzony po przerwie.
Patrząc z zewnątrz, sprawdzona koncepcja Kahna po jednej stronie parkingu wydaje się falować i poruszać się z powodu wiatru przechodzącego przez 250 000 paneli aluminiowych.
Wewnątrz parkingu na ścianach i podłodze pojawiają się skomplikowane wzory światła i cienia, gdy światło słoneczne przechodzi przez kinetyczną fasadę.
Oprócz pokazania ciągle zmieniających się wzorów wiatru, grafika ma wiele korzyści dla środowiska, ponieważ została zaprojektowana, aby zapewnić wentylację i cień do wnętrza parkingu.
Dzięki uprzejmości Urban Art Projects Nowy parking i elewacja sztuki publicznej Ned Kahn zostaną ukończone i zaprezentowane pod koniec 2011 roku.
[więcej w: projekt sklepu spożywczego, mrówka gniezno godziny otwarcia, urząd pracy lidzbark warmiński oferty pracy ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: mrówka gniezno godziny otwarcia projekt sklepu spożywczego urząd pracy lidzbark warmiński oferty pracy