Pompa ciepła
Ekologiczny dom i energooszczedne ogrzewanie

Nowoczesna architektura : Zaha Hadid o nazwie UNESCO Artist for Peace

Posted in Uncategorized  by admin
July 7th, 2019

24 czerwca Zaha Hadid została uhonorowana jako artysta UNESCO dla pokoju, nagrody przyznawanej osobie, która promuje wartości organizacji, w szczególności poprzez tworzenie warunków do dialogu między cywilizacjami, kulturami i narodami, w oparciu o poszanowanie wspólnie wyznawanych wartości .
.
Sztuka zawsze ograniczała podziały kulturowe, ekonomiczne i społeczne; ucząc nas, że rozbieżne światy nie wykluczają się nawzajem, ale raczej wzajemnie na siebie nawzajem i głęboko ze sobą powiązane.
Mam zaszczyt dołączyć do Artystów dla Pokoju, promując ważne przesłanie i programy UNESCO.
powiedział Hadid.
Więcej o nagrodzie po przerwie.
Dyrektor generalna UNESCO, Irina Bokova, uznała wysiłki Hadida w celu podniesienia społecznej świadomości dialogu międzykulturowego poprzez jej architekturę i kreatywność.
Jako nowy inductee, Pani Hadid dołącza do grona poprzednich zwycięzców, takich jak autor Frankétienne (Haiti), muzyk Manu Dibango (Kamerun), projektantka mody Bibi Russell (Bangladesz) i pisarz Scott Momaday (Stany Zjednoczone); wszystkie znane osobistości, które wykorzystują swój wpływ, charyzmę i prestiż, aby promować przesłanie UNESCO.
Nagroda UNESCO jest prestiżowym zaszczytem, a inni zgadzają się z wpływem Hadida.
ostatnio zajęła miejsce w kategorii Myśliciele .
magazynu TIME 2010.
100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie..
Gratulacje, pani Hadid, nie tylko za pochwały i inspiracje dla innych kobiet architektów, ale także za ciągłą produkcję, która natychmiast wywołuje reakcję.
Twój architektoniczny punkt widzenia może różnić się od tradycyjnego, ale zawsze jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, co wyprodukujesz w następnej kolejności.
[hasła pokrewne: mrówka wschowa, urząd pracy lidzbark warmiński oferty pracy, patrz jak to rozpalam ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: mrówka wschowa patrz jak to rozpalam urząd pracy lidzbark warmiński oferty pracy